VIP BLACKROLL®
logo blackroll

Poczuj się wyjątkowo.

Zależy Ci na szczególnym traktowaniu? Na specjalnych okazjach i korzyściach, które możesz mieć, dołączając do naszej społeczności?

Wszystko, co musisz zrobić, to podać swoje imię oraz adres mailowy, a potem postępować zgodnie z instrukcjami wysłanymi mailem. Nie da się prościej i szybciej, a korzyści z zostania klientem VIP są niewątpliwe:

  • stały rabat 10%unikatowy i przypisany tylko do Twojego konta w naszym sklepie online

  • dostęp do limitowanej oferty produktów

  • specjalne BONUSY, dedykowane promocje

  • pierwszeństwo zakupu premierowych produktów

  • dostęp do darmowych szkoleń i webinarów online

  • tips&tricks dotyczące rolowania

Będąc marką PREMIUM, wiemy że mamy też PREMIUM Klientów, z którymi możemy tworzyć jedną społeczność.

BLACKROLL® to nie tylko produkty i sprzęt, ale też pewien styl życia. Lifestyle, który stawia na dbałość o siebie, zdrowie bliskich, dobre samopoczucie i aktywność fizyczną, która przynosi Ci uśmiech na co dzień.

Dostaniesz od nas STAŁE BENEFITY. Coś, co wyróżni Cię spośród innych i czego nigdy Ci nie zabierzemy – póki Ty sam/a nie zdecydujesz się wyjść ze społeczności. 

Nie bój się, że zasypiemy Cię milionem maili, przez które nawet nie będziesz mieć ochoty się przebijać. My też nie przepadamy za zwykłymi newsletterami, z których nic nie wynika :).

Od czasu do czasu jednak sprawimy, że będziesz cieszyć się korzyściami i specjalnymi okazjami przeznaczonymi właśnie dla Ciebie. 

Pamiętaj, że pojemność naszego magazynu jest ograniczona, dlatego zapisując się na listę VIP zwiększasz swoje szanse na zakup produktów, które rozchodzą się szybciej niż bilety na koncert Beyonce na Stadionie Narodowym 🙂