logo blackroll

większa
zniżka cenowa

natychmiastowy
dostęp

dodatkowe
bonusy

Black Friday zaczynamy już w czwartek!! Zarejestruj się!

rnU nas będzie trwał nie jeden, a 4 dni – do niedzieli włącznie. Jeśli chcesz skorzystać z NAJWIĘKSZEJ w tym roku zniżki na wszystkie produkty BLACKROLL® (wliczając programy Akademii Rolowania Karoliny Dachowskiej), to teraz masz unikalną szansę*!!rnrn* promocja nie dotyczy edycji limitowanych

Na czym polega BLACK FRIDAY VIP?

rn

Po zapisie w formularzu dostaniesz specjalny kod rabatowy, który da Ci wyjątkowy, dedykowany Tobie rabat!

rnWszystko, co musisz zrobić, to podać swoje imię oraz adres mailowy, a potem postępować zgodnie z instrukcjami wysłanymi mailem! Kod będzie działał przez 24h od aktywacji VIP.rnrnNie da się prościej, a korzyści z zostania klientem VIP są niewątpliwe:

  • większa zniżka cenowa

  • specjalny BONUS na późniejszy Cyber Monday – a co? Informację wyślemy Ci w niedzielę…

  • wiele niespodzianek na przyszłość

Będąc marką PREMIUM, wiemy że mamy też PREMIUM Klientów.

rnChcemy wyróżnić tych z Was, co planują z wyprzedzeniem. Lubimy Was dopieszczać, dlatego mamy dla chętnych specjalną ofertę VIP.

Wyprzedź innych i stań się VIP klientem BLACKROLL® Polska!rnrnBlack Friday śwętuj z nami w dniach 26-29 listopada!rnrnPotem przygotuj się na poniedziałkowy szał z elementem niespodzianki!

Pamiętaj, że pojemność naszego magazynu jest ograniczona, dlatego zapisując się na listę VIP zwiększasz swoje szanse na zakup produktów, które rozchodzą się szybciej niż bilety na koncert Beyonce na Stadionie Narodowym 🙂