BLACKROLL® MENTORING
logo blackroll

Rozwijaj się jako trener medyczny dzięki MENTORING BLACKROLL®!

Czerp od najlepszych specjalistów i zwiększaj swoje kompetencje ZA DARMO!

Nasi szkoleniowcy przygotowali dla Ciebie pieczołowicie wyselekcjonowaną wiedzę z zakresu treningu, fizjoterapii oraz bliskich im obszarów:

 • klasycznej fizjoterapii
 • diagnostyki funkcjonalnej
 • treningu
 • oddechu
 • biznesu
 • uroginekologii

Czego więcej możesz spodziewać się po MENTORING BLACKROLL®?

Jeśli jesteś głodnym wiedzy trenerem, instruktorem fitness, czy fizjoterapeutą, chcącym nieustannie poszerzać swoje horyzonty, czerpać regularną, cotygodniową dawkę najnowszej i rzetelnej wiedzy naukowej w przystępnej postaci, to MENTORING BLACKROLL® jest dla Ciebie!

Dlaczego warto dołączyć do MENTORING BLACKROLL®?

13 – tylu szkoleniowców tworzy MENTORING BLACKROLL

To najlepsi specjaliści w swoim fachu. Doświadczeni, świetnie przekazujący swoją wiedzę, co potwierdzają indywidualne nagrody dla najlepszych prowadzących konferencji EU4YA w Poznaniu!

1 – to tylko i aż liczba maili z wiedzą o ciele i ruchu tygodniowo

Systematyczność to podstawa, ale nie mamy zamiaru zadręczyć Cię nadmierną ilością treści. Jesteśmy za zrównoważonym rozwojem!

Ponad 2000 – absolwentów BLACKROLL Education

Organizowane od 2013 roku szkolenia pozwalają nie tylko pochwalić się potężną liczbą absolwentów naszej szkoły, ale także poznać Wasze oczekiwania i stworzyć coś wyjątkowego!

Zdobywaj wiedzę z zakresu treningu medycznego!

 • Przekazujemy tylko najnowszą i rzetelną wiedzę!

  Świat postępuje szybko. Wiedza o człowieku także ewoluuje, tak samo jak sposób pracy z nim. Nasi eksperci jednak pozostają nie tylko na bieżąco, ale nawet są o krok do przodu z wiedzą terapeutyczną i trenerską. Chcemy, byś i Ty czerpał/a z tego pełnymi garściami!

 • Dajemy praktyczne narzędzia pracy trenera!

  Teoria jest ważna, ale jeśli nie jest lub jest, ale nieumiejętnie przekładana na praktykę, to przepada. Dlatego program MENTORING BLACKROLL® został skrojony tak, by jak najskuteczniej wykorzystywać go w codziennej pracy.

 • Dorzucamy materiały dodatkowe!

  Do naszych dawek wiedzy w postaci wiadomości na Twoją skrzynkę mailową, dołączamy materiały dodatkowe, takie jak karty pracy, protokoły postępowania czy drobne zadania domowe.

 • Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  Nie tylko cykliczne wiadomości, ale pomoc 365 dni w roku! Nie chcemy zostawiać Cię z niejasnościami czy zagwozdkami. Śmiało możesz nas pytać lub radzić się, pisząc do nas w odpowiedzi na maila albo odzywając się na grupie na Facebooku.

DARMOWE
TREŚCI

SPECJALISTYCZNA
WIEDZA

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA TRENERA

Chcesz wiedzieć, co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy?

Oto tematyka, którą poruszymy w MENTORING BLACKROLL®!

Nie musisz być fizjoterapeutą, być mieć wiedzę zbliżoną do niego. Fizjoterapia i trening mocno się przenikają, a leczenie ruchem, czyli kinezyterapia to coś, co najbardziej dotyczy właśnie trenera.

Podpowiemy Ci, co jest naprawdę ważne w ocenie Twojego klienta lub pacjenta. Poznasz filary diagnostyki, które wdrożone w praktykę – pozwolą na zwiększenie skuteczności treningu.

Crème de la crème MENTORING BLACKROLL®. I choć często będzie to fundamentalna wiedza to wiemy, że często umyka i potrzebujesz jej przypomnienia. Dowiesz się o podstawach treningu siłowego, medycznego, motorycznego, a także o wykorzystywanych w nich narzędziach.

Podstawowa potrzeba fizjologiczna, a przy tym wpływająca na tak wiele układów ludzkiego organizmu, w tym aparat ruchu. To powód, dla którego nie możemy pominąć tej tematyki.

Praca trenera to często biznes – Twój biznes. MENTORING BLACKROLL® pomoże Ci także w tym aspekcie, by Twoje działania były bardziej dochodowe.

Wiedzy o fizjologii ciąży, połogu czy treningu w obu okresach nigdy za wiele! Poruszając się wokół tego tematu pokażemy Ci jednak, że problemy z reguły kojarzone z płcią piękną, dotyczą także mężczyzn.

Szkolenie BLACKROLL® Trainer to nasze sztandarowe i najdłużej prowadzone szkolenie, więc nie wyobrażamy sobie, by zabrakło treści o właściwym zastosowaniu i technikach rolowania! Poza tym, kto nie potrzebuje regeneracji?

Aleksandra
Albera

„Szkolenia BLACKROLL THERAPHY jest przygotowane profesjonalnie z pasją i z sercem Na każdym kroku widać, że caly zespół wkłada wiele pracy w to żeby zajęcia były jak na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce zająć się treningiem medycznym.”

Janek
Hernik

„Świetna atmosfera, świetni prowadzący! Najlepsza, najnowsza wiedza podana w przystępny sposób oraz profesjonalne podejście! Polecam i już planuje kolejne szkolenia #keeprolling”

Anna
Celmer

„Blackroll kojarzyłam na początku tylko z mediów społecznościowych, potem szkoleniowców poznałam podczas Eu4ya w Poznaniu i właściwie tylko dla nich uczestniczę w tej konwencji. Już wtedy przekonałam się, że ludzie z BLACKROLL posiadają ogrom doświadczenia, wiedzy, a sam sposób jej przekazania powoduje, że człowiek chce jeszcze więcej. Na szkolenie Screening czekałam od końca maja. Nie zawiodłam się, to najlepiej zainwestowane pieniądze, ogrom inspiracji i motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji.”

Oto grupa specjalistów tworząca
MENTORING BLACKROLL®!

Od tych ludzi dowiesz się jak być lepszym, bardziej skutecznym, kompetentnym i wyróżniającym się na rynku trenerem!

Michał Dachowski
Michał Dachowski

Fizjoterapeuta

Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Rehabilitant z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodowymi sportowcami i pacjentami urazowymi. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich i układu nerwowego metodą FDM, P-DTR, Klawipresury, czy wg dr Ciechomskiego.
Karolina Dachowska
Karolina Dachowska

Trening powięziowy

Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL, wykładowca BLACKROLL Education i pierwszy w Polsce Advanced Fascial Fitness Trainer. Nagrodzona tytułem Najlepszego Polskiego Prezentera Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA 2019. Specjalizuje się w treningu powięziowym oraz w technikach pracy z powięzią w treningu indywidualnym i grupowym.
Jakub Nowosad
Jakub Nowosad

Fizjoterapeuta

Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeuta w warszawskiej klinice Fizjo4Life, specjalizujący się w pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych. Certyfikowany terapeuta takich metod jak FDM, Terapia Manualna wg dr Składowskiego, Igłoterapia czy Pinopresura.
Filip Albert Żołądek
Filip Albert Żołądek

Fizjoterapeuta

Trener i fizjoterapeuta. Specjalista treningu funkcjonalnego według koncepcji Kinetic Control. Praca ze stawami ramienno-łopatkowymi to zdecydowanie obszar, na którym zna się nieprzeciętnie dobrze i cały czas poszerza wiedzę w tym zakresie.
Mariusz Dzięcioł
Mariusz Dzięcioł

Fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF na kierunku Fizjoterapia. Poza zawodem fizjoterapeuty realizuje się jako trener zarówno w pracy grupowej w drużynach sportowych, jak i indywidualnej. Jest zwolennikiem pracy u podstaw w ramach przywracania sprawności, co potwierdza ukończenie popularnej czeskiej szkoły Dynamic Neuromuscular Stabilization.
Dawid Mieczkowski
Dawid Mieczkowski

Terapeuta ruchowy

Dawid jest terapeutą ruchowym zajmującym się optymalizacją ruchu zarówno w ramach prewencji urazów, jak i po ich wystąpieniu. Pracuje także z pacjentami przygotowującymi się do zabiegu operacyjnego czy pooperacyjnymi.
Piotr Nadulski
Piotr Nadulski

Terapeuta ruchowy

Trener specjalizujący się w terapii ruchowej oraz kształtowaniu siły. Zarówno jedna, jak i druga specjalność stanowią integralną część rehabilitacji co pozwala, by codzienna praca Piotra z pacjentami przebiegała w sposób harmonijny i skuteczny.
Sandra Osipiuk-Sienkiewicz
Sandra Osipiuk-Sienkiewicz

Fizjoterapeuta
Trener oddechu

Magister fizjoterapii legitymująca się dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute, Oxygen Advantage oraz certyfikowany Instruktor metody Butejko. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, którzy zmagają się z problemami oddechowymi i wadami postawy.
Patrycja Adaszewska
Patrycja Adaszewska

Trenerka Jogi

Od kilku lat jej główną specjalizacją jest joga i wszystkie jej odmiany – od spokojnej, wyciszającej Jogi Jin, przez statyczną, ukierunkowaną na szczegóły Jogę Iyengara, aż do płynnej, tanecznej Flow Jogi. Swoją ogromną wiedzę w tej dziedzinie wykorzystuje również niosąc pomoc ludziom w ich dolegliwościach ruchowych.
Katarzyna Witek
Katarzyna Witek

Fizjoterapeuta

Instruktorka fitness i gimnastyki korekcyjnej, medyczny trener personalny, z wykształcenia fizjoterapeutka i magister zarządzania. Aktualnie prowadzi swoje własne studio Good Move – studio zdrowego ruchu i dobrego samopoczucia, w Warszawie.
Tomasz Borkowski
Tomasz Borkowski

Lekarz ortopeda

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako lekarz rezydent od początku kariery związany z oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala Bielańskiego. Uczestnik i wykładowca na wielu konferencjach i sympozjach krajowych i zagranicznych. Zajmuje się traumatologią oraz ortopedią narządu ruchu.
Izabela Dembińska
Izabela Dembińska

Położna

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Od ponad 12 lat związana z treningiem dotyczacym aktywności fizycznej kobiet w ciązy oraz w okresie poporodowym.
Piotr Kostrzębski
Piotr Kostrzębski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia i osteopatia to dwie dziedziny medycyny, którym poświęcił i dalej poświęca swoje życie – to nie tylko zawód, to styl życia, charakter i swoista misja. Zanim rozpoczął studia na kierunku fizjoterapia miał okazję przez rok studiować pielęgniarstwo na Akademii Medycznej w Warszawie.

Dołącz do naszego grona!