logo blackroll

Rozwijaj się jako trener medyczny dzięki MENTORING BLACKROLL®!

Czerp od najlepszych specjalistów i zwiększaj swoje kompetencje ZA DARMO!

Nasi szkoleniowcy przygotowali dla Ciebie pieczołowicie wyselekcjonowaną wiedzę z zakresu treningu, fizjoterapii oraz bliskich im obszarów:

 • klasycznej fizjoterapii
 • diagnostyki funkcjonalnej
 • treningu
 • oddechu
 • biznesu
 • uroginekologii

Czego więcej możesz spodziewać się po MENTORING BLACKROLL®?

Jeśli jesteś głodnym wiedzy trenerem, instruktorem fitness, czy fizjoterapeutą, chcącym nieustannie poszerzać swoje horyzonty, czerpać regularną, cotygodniową dawkę najnowszej i rzetelnej wiedzy naukowej w przystępnej postaci, to MENTORING BLACKROLL® jest dla Ciebie!

Dlaczego warto dołączyć do MENTORING BLACKROLL®?

13 – tylu szkoleniowców tworzy MENTORING BLACKROLL

To najlepsi specjaliści w swoim fachu. Doświadczeni, świetnie przekazujący swoją wiedzę, co potwierdzają indywidualne nagrody dla najlepszych prowadzących konferencji EU4YA w Poznaniu!

1 – to tylko i aż liczba maili z wiedzą o ciele i ruchu tygodniowo

Systematyczność to podstawa, ale nie mamy zamiaru zadręczyć Cię nadmierną ilością treści. Jesteśmy za zrównoważonym rozwojem!

Ponad 2000 – absolwentów BLACKROLL Education

Organizowane od 2013 roku szkolenia pozwalają nie tylko pochwalić się potężną liczbą absolwentów naszej szkoły, ale także poznać Wasze oczekiwania i stworzyć coś wyjątkowego!

Zdobywaj wiedzę z zakresu treningu medycznego!

 • Przekazujemy tylko najnowszą i rzetelną wiedzę!

  Świat postępuje szybko. Wiedza o człowieku także ewoluuje, tak samo jak sposób pracy z nim. Nasi eksperci jednak pozostają nie tylko na bieżąco, ale nawet są o krok do przodu z wiedzą terapeutyczną i trenerską. Chcemy, byś i Ty czerpał/a z tego pełnymi garściami!

 • Dajemy praktyczne narzędzia pracy trenera!

  Teoria jest ważna, ale jeśli nie jest lub jest, ale nieumiejętnie przekładana na praktykę, to przepada. Dlatego program MENTORING BLACKROLL® został skrojony tak, by jak najskuteczniej wykorzystywać go w codziennej pracy.

 • Dorzucamy materiały dodatkowe!

  Do naszych dawek wiedzy w postaci wiadomości na Twoją skrzynkę mailową, dołączamy materiały dodatkowe, takie jak karty pracy, protokoły postępowania czy drobne zadania domowe.

 • Możesz liczyć na nasze wsparcie!

  Nie tylko cykliczne wiadomości, ale pomoc 365 dni w roku! Nie chcemy zostawiać Cię z niejasnościami czy zagwozdkami. Śmiało możesz nas pytać lub radzić się, pisząc do nas w odpowiedzi na maila albo odzywając się na grupie na Facebooku.

DARMOWE
TREŚCI

SPECJALISTYCZNA
WIEDZA

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA TRENERA

Chcesz wiedzieć, co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy?

Oto tematyka, którą poruszymy w MENTORING BLACKROLL®!

Nie musisz być fizjoterapeutą, być mieć wiedzę zbliżoną do niego. Fizjoterapia i trening mocno się przenikają, a leczenie ruchem, czyli kinezyterapia to coś, co najbardziej dotyczy właśnie trenera.

Podpowiemy Ci, co jest naprawdę ważne w ocenie Twojego klienta lub pacjenta. Poznasz filary diagnostyki, które wdrożone w praktykę – pozwolą na zwiększenie skuteczności treningu.

Crème de la crème MENTORING BLACKROLL®. I choć często będzie to fundamentalna wiedza to wiemy, że często umyka i potrzebujesz jej przypomnienia. Dowiesz się o podstawach treningu siłowego, medycznego, motorycznego, a także o wykorzystywanych w nich narzędziach.

Podstawowa potrzeba fizjologiczna, a przy tym wpływająca na tak wiele układów ludzkiego organizmu, w tym aparat ruchu. To powód, dla którego nie możemy pominąć tej tematyki.

Praca trenera to często biznes – Twój biznes. MENTORING BLACKROLL® pomoże Ci także w tym aspekcie, by Twoje działania były bardziej dochodowe.

Wiedzy o fizjologii ciąży, połogu czy treningu w obu okresach nigdy za wiele! Poruszając się wokół tego tematu pokażemy Ci jednak, że problemy z reguły kojarzone z płcią piękną, dotyczą także mężczyzn.

Szkolenie BLACKROLL® Trainer to nasze sztandarowe i najdłużej prowadzone szkolenie, więc nie wyobrażamy sobie, by zabrakło treści o właściwym zastosowaniu i technikach rolowania! Poza tym, kto nie potrzebuje regeneracji?

Aleksandra
Albera

„Szkolenia BLACKROLL THERAPHY jest przygotowane profesjonalnie z pasją i z sercem Na każdym kroku widać, że caly zespół wkłada wiele pracy w to żeby zajęcia były jak na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto chce zająć się treningiem medycznym.”

Janek
Hernik

„Świetna atmosfera, świetni prowadzący! Najlepsza, najnowsza wiedza podana w przystępny sposób oraz profesjonalne podejście! Polecam i już planuje kolejne szkolenia #keeprolling”

Anna
Celmer

„Blackroll kojarzyłam na początku tylko z mediów społecznościowych, potem szkoleniowców poznałam podczas Eu4ya w Poznaniu i właściwie tylko dla nich uczestniczę w tej konwencji. Już wtedy przekonałam się, że ludzie z BLACKROLL posiadają ogrom doświadczenia, wiedzy, a sam sposób jej przekazania powoduje, że człowiek chce jeszcze więcej. Na szkolenie Screening czekałam od końca maja. Nie zawiodłam się, to najlepiej zainwestowane pieniądze, ogrom inspiracji i motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji.”

Oto grupa specjalistów tworząca
MENTORING BLACKROLL®!

Od tych ludzi dowiesz się jak być lepszym, bardziej skutecznym, kompetentnym i wyróżniającym się na rynku trenerem!

Michał Dachowski
Michał Dachowski

Fizjoterapeuta

Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Rehabilitant z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodowymi sportowcami i pacjentami urazowymi. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich i układu nerwowego metodą FDM, P-DTR, Klawipresury, czy wg dr Ciechomskiego.
Karolina Dachowska
Karolina Dachowska

Trening powięziowy

Międzynarodowy Master Trener BLACKROLL, wykładowca BLACKROLL Education i pierwszy w Polsce Advanced Fascial Fitness Trainer. Nagrodzona tytułem Najlepszego Polskiego Prezentera Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA 2019. Specjalizuje się w treningu powięziowym oraz w technikach pracy z powięzią w treningu indywidualnym i grupowym.
Jakub Nowosad
Jakub Nowosad

Fizjoterapeuta

Absolwent wydziału rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeuta w warszawskiej klinice Fizjo4Life, specjalizujący się w pracy ze sportowcami i pacjentami po urazach ortopedycznych. Certyfikowany terapeuta takich metod jak FDM, Terapia Manualna wg dr Składowskiego, Igłoterapia czy Pinopresura.
Filip Albert Żołądek
Filip Albert Żołądek

Fizjoterapeuta

Trener i fizjoterapeuta. Specjalista treningu funkcjonalnego według koncepcji Kinetic Control. Praca ze stawami ramienno-łopatkowymi to zdecydowanie obszar, na którym zna się nieprzeciętnie dobrze i cały czas poszerza wiedzę w tym zakresie.
Mariusz Dzięcioł
Mariusz Dzięcioł

Fizjoterapeuta

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF na kierunku Fizjoterapia. Poza zawodem fizjoterapeuty realizuje się jako trener zarówno w pracy grupowejw drużynach sportowych, jak i indywidualnej. Jest zwolennikiem pracy u podstaw w ramach przywracania sprawności, co potwierdza ukończenie popularnej czeskiej szkoły Dynamic Neuromuscular Stabilization.
Dawid Mieczkowski
Dawid Mieczkowski

Terapeuta ruchowy

Dawid jest terapeutą ruchowym zajmującym się optymalizacją ruchu zarówno w ramach prewencji urazów, jak i po ich wystąpieniu. Pracuje także z pacjentami przygotowującymi się do zabiegu operacyjnego czy pooperacyjnymi.
Piotr Nadulski
Piotr Nadulski

Terapeuta ruchowy

Trener specjalizujący się w terapii ruchowej oraz kształtowaniu siły. Zarówno jedna, jak i druga specjalność stanowią integralną część rehabilitacji co pozwala, by codzienna praca Piotraz pacjentami przebiegała w sposób harmonijny i skuteczny.
Sandra Osipiuk-Sienkiewicz
Sandra Osipiuk-Sienkiewicz

Fizjoterapeuta
Trener oddechu

Magister fizjoterapii legitymująca się dyplomem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w odbudowie posturalnej i reedukacji oddechowej. Absolwentka kursów Postural Restoration Institute, Oxygen Advantage oraz certyfikowany Instruktor metody Butejko. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, którzy zmagają się z problemami oddechowymi i wadami postawy.
Patrycja Adaszewska
Patrycja Adaszewska

Trenerka Jogi

Od kilku lat jej główną specjalizacją jest jogai wszystkie jej odmiany – od spokojnej, wyciszającej Jogi Jin, przez statyczną, ukierunkowaną na szczegóły Jogę Iyengara, aż do płynnej, tanecznej Flow Jogi. Swoją ogromną wiedzęw tej dziedzinie wykorzystuje również niosąc pomoc ludziomw ich dolegliwościach ruchowych.
Katarzyna Witek
Katarzyna Witek

Fizjoterapeuta

Instruktorka fitness i gimnastyki korekcyjnej, medyczny trener personalny, z wykształcenia fizjoterapeutka i magister zarządzania. Aktualnie prowadzi swoje własne studio Good Move – studio zdrowego ruchu i dobrego samopoczucia,w Warszawie.
Tomasz Borkowski
Tomasz Borkowski

Lekarz ortopeda

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako lekarz rezydent od początku kariery związany z oddziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala Bielańskiego. Uczestnik i wykładowca na wielu konferencjach i sympozjach krajowych i zagranicznych. Zajmuje się traumatologią oraz ortopedią narządu ruchu.
Izabela Dembińska
Izabela Dembińska

Położna

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Od ponad 12 lat związana z treningiem dotyczacym aktywności fizycznej kobietw ciązy oraz w okresie poporodowym.
Piotr Kostrzębski
Piotr Kostrzębski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia i osteopatia to dwie dziedziny medycyny, którym poświęcił i dalej poświęca swoje życie – to nie tylko zawód, to styl życia, charakter i swoista misja. Zanim rozpoczął studia na kierunku fizjoterapia miał okazję przez rok studiować pielęgniarstwo na Akademii Medycznejw Warszawie.

Dołącz do naszego grona!